.     .     .
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

نشست خبری هفته پژوهش و فناوری امروز دوشنبه مورخ ۲۴ آذرماه در سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد،

در نشست خبری هفته پژوهش و فناوری که امروز در سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، کوکب موسوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دانش و پژوهش گفت: دانش ما باید به ثروت و در گام بعد به اقتدار کشور تبدیل شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی از رتبه ١۶ ایران در حوزه پژوهش و فناوری خبر داد و با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب یادآور شد: تجاری‌سازی دانش و اهمیت به شرکتهای دانش بنیان و مراکز رشد در این بیانیه مورد تأکید قرار گرفته است.
وی از برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری به صورت سراسری و مجازی گفت و افزود: برگزاری نمایشگاه به صورت مجازی فرصت مناسبی است تا ابتکار تازه در حوزه پژوهش صورت گیرد و پژوهش، دستاوردهای پژوهشی و محصولات ناشی از دستاوردهای تحقیقاتی شر‌کت‌های دانش بنیان و مراکز رشد، به بازار و متقاضیان با استفاده از فضای مجازی در سطح شهر، منازل و محل کار عرضه شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی همچنین از رونمایی ٣١ مورد از دستاوردهای جدید در نمایشگاه خبر داد و تأکید کرد: در این دوره به پژوهش‌های صورت گرفته توسط جوانان بویژه در حوزه دانش‌آموزی و دانشجویی توجه خاصی شده است

 

منبع : دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
تعداد بازدیدها : ۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید