.     .     .
۱۳۹۸/۰۸/۱۲

ابلاغ اساسنامه صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

ابلاغ اساسنامه صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۳ مهر ۱۳۹۸ اساسنامه صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت را به تصویب رساند.

مؤسسه‌ای دارای شخصیت حقوقی، مالی و اداری مستقل، متشکل از ارکان هیئت امناء، هیئت رئیسه، حسابرس مستقل و بازرس قانونی با مدت فعالیت نامحدود مستقر در تهران است که طبق مفاد این اساسنامه اداره می‌شود. هم‌چنین، در صورت لزوم در هریک از نقاط کشور نسبت به ایجاد و یا انحلال دفتر و یا نمایندگی اقدام می‌گردد.

پرداخت مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی، غرامت تأمین آتیه، تأمین رفاه، بیمه درمان و سلامت کارمندان و بازنشستگان عضو صندوق و ارائه سایر خدمات از طریق به کار انداختن و بهره‌برداری از وجوه بازنشستگی، پس‌انداز و تأمین آتیه کارمندان صنعت نفت و سایر منابع و وجوه با حفظ و افزایش توان مالی صندوق، از اهداف این صندوق به شمار می رود.

بازنشستگان و از کارافتادگان، کارمندان صنعت نفت و افرادی که کسور پس‌انداز و تأمین آتیه را صندوق می‌پردازند، کارمندان شاغل شرکت‌های تابعه وزارت نفت و شرکت‌های واگذار شده که کسور بازنشستگی آنان به صندوق واریز می‌شود، کلیه افراد واجد شرایط که عضویت یا انتقال سوابق آنان، مورد قبول صندوق قرار گرفته و وجوه مربوطه را به صندوق پرداخت نموده‌اند، اعضای صندوق را تشکیل می دهند.

ضمنا بازماندگان اعضای مذکور حسب مقررات، آیین‌نامه‌ها و مصوبات صندوق از امتیارات ذی‌ربط بهره‌مند می‌ شوند.
فایل بخشنامه 


منبع : دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
تعداد بازدیدها : ۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید